Pomysły na wychowanie

25 maja 2021

Chcesz, aby Twoje maleństwo rozwijało się wszechstronnie? Martwisz się, jak pogodzić wspieranie dziecka w szkolnych trudnościach ze stawianiem mu wymagań w życiu rodzinnym? Niepokoisz się, czy Twój nastolatek dobiera sobie…

Pomysły na wychowanie

25 maja 2021

Pomysły na wychowanie

Pomysły na wychowanie

Chcesz, aby Twoje maleństwo rozwijało się wszechstronnie? Martwisz się, jak pogodzić wspieranie dziecka w szkolnych trudnościach ze stawianiem mu wymagań w życiu rodzinnym? Niepokoisz się, czy Twój nastolatek dobiera sobie…

Chcesz, aby Twoje maleństwo rozwijało się wszechstronnie? Martwisz się, jak pogodzić wspieranie dziecka w szkolnych trudnościach ze stawianiem mu wymagań w życiu rodzinnym? Niepokoisz się, czy Twój nastolatek dobiera sobie właściwe towarzystwo, czy pozostanie uczciwy, religijny, kochający Polskę? Jeśli takie i podobne problemy są Ci bliskie - „WychowujMY!” jest właśnie dla Ciebie.

To my, rodzice, jesteśmy najlepszymi specjalistami od wychowania naszych dzieci. Choć nikt z nas nie jest doskonały i popełniliśmy w życiu zapewne niejeden błąd, to ze wszystkich sił chcemy, aby tych błędów nie powtórzyły nasze dzieci.

Wiemy, że piękne słowa – pouczanie nie wystarczy. Chcąc lepiej wychowywać, trzeba zapoznać się z praktycznymi zagadnieniami wychowawczymi. Najpraktyczniejsze są zaś stare, sprawdzone przez pokolenia rozwiązania. Lepiej ostrożnie podchodzić do nowinek modnych przez krótki tylko czas. Często okazują się pułapkami.

My, „domowi wychowawcy”, stawiamy na zdrowy rozsądek i doświadczenie codziennego życia. Teoria w życiu to nie wszystko. Liczy się dobry sposób używania wiedzy. W czasopiśmie „WychowujMY!” i na portalu wychowujmy.pl znajdziesz podpowiedzi, jak wesprzeć Twoje dziecko w praktycznym działaniu: jego rozum – do kierowania życiem; jego wolę i uczucia – do harmonijnego postępowania z zachowaniem jedności, stałości i pewności. Dzięki takim ćwiczeniom nasze najważniejsze ideały (jak niektórzy mówią: wartości chrześcijańskie czy ogólnoludzkie) młodzi zachowają, rozwiną i przekażą kolejnemu pokoleniu Polaków.

„WychowujMY!” chce służyć wszystkim tym rodzicom i dziadkom, którzy nie godzą się na wulgaryzmy, kulturową rewolucję, która wszystko stawia na głowie, i antyreligijną agresję. Połączeni w społeczność będziemy silniejsi niż ci, którzy chcą zdemoralizować nasze dzieci, choć kryją się za pięknymi hasłami wolności, równości i tolerancji. Mamy na szczęście silnego mecenasa i patrona w ministrze edukacji i nauki.

Chcemy Państwu regularnie dostarczać czasopismo, a także być z Państwem na co dzień na portalu Wychowujmy.pl. Wszystko po to, aby nie zmarnował się żaden pomysł na wychowanie; aby nikt nie został sam ze swoim zatroskaniem o dziecko.

Zapraszamy! Razem zbudujmy ruch społeczny pod hasłem „WychowujMY!”. Zróbmy to dla naszych młodych – z czasem mądrych i dobrych ­– Polaków. Wychowujmy, aby nie martwić się już o nasze dzieci i młodzież, nasze rodziny i naszą Polskę. Zróbmy to razem!

Radosław Brzózka

pomysłodawca czasopisma „WychowujMY!”


Redakcja photo
Redakcja

Data utworzenia: 25 maja 2021